Kilpailupaikka

Luotikuja, Vantaa (Hakunila)

(opastus Kehä III:lta: seuraa Hakunilan urheilupuiston opasteita)

 

Kilpailuorganisaatio

Kilpailun TD     Ahti Laaksonen ahti.laaksonen(at)kerabit.fi          0400491269
Kilpailun TDA   Antero Nikander

antero.nikander(at)dnainternet.net

0443846553
Race Director    Hannu Koivusalo hannu.koivusalo(at)vuokatti.net 0504077500

Järjestelytoimikunnan

puheenjohtajat

Antti Pekkala

Seppo Räty

antti.pekkala(at)turner.fi

seppo.raty(at)elisanet.fi

0445639859

0400423140

Kilpailunjohtaja      Satu Kalajainen  sutasanna(at)gmail.com 0405245286
Kuuluttajat          

Juha Kylänpää

Arvo Karhapää

juha.kylanpaa63(at)gmail.com  

arvo.karhapaa(at)elisanet.fi

0405040883

0405050651

Kilpailusihteeri  Jaana Erkkilä  erkkilajaanak(at)gmail.com 0504121366
Kisakansliavastaava   Pirjo Hämäläinen  pirjohelena.hamalainen(at)gmail.com 0405701956
Ratamestarit  Juha Savolainen juha.savolainen(at)vantaa.fi 0405241413
Kai Lippojoki  0400871307
Ajanotto EQ Timing Finland Ab  0400700823
Vara-ajanotto Petteri Sillantaus petteri.sillantaus(at)vhs.fi 0405444683
Stadionpäällikkö    Johan Lassig 0445665734
Mediavastaava Kimmo Pekkanen kimmo.pekkanen(at)eduvantaa.fi 0449702455
Kilpailun lääkäri Timo Klemola timo.klemola(at)fimnet.fi 0405568323
Ensiapu, kuljettaja Timo Oinonen 0407334269

Vantaan hiihtoseura    Vantaan Kaupunki   Vantaan Energia   Aktia Pankki Oyj