Kilpailupaikka

Luotikuja, Vantaa (Hakunila)

(opastus Kehä III:lta: seuraa Hakunilan urheilupuiston opasteita)

 

Kilpailuorganisaatio

Kilpailun TD     Paavo Vilminko paavo.vilminko(a)pp.inet.fi            0400487048
Kilpailun TDA   Arto Tilli arto.tilli(a)gmail.com 0400804934
Race Director    Hannu Koivusalo hannu.koivusalo(a)vuokatti.net 0504077500
Järjestelytoimikunan puheenjohtaja Seppo Räty seppo.raty(a)vhs.fi  0400423140
Kilpailunjohtaja      Satu Kalajainen  sutasanna(a)gmail.com 0405245286
Kuuluttaja           Juha Kylänpää juha.kylanpaa(a)tikkurila.com   0405040883
Kilpailusihteeri  Jaana Erkkilä  jaana.erkkila(a)vhs.fi 0400806207
Kisakansliavastaava   Sini Korhonen  korhosin(a)gmail.com 0400488303
Ratamestarit  Juha Savolainen juha.savolainen(a)vantaa.fi 0405241413
Kai Lippojoki  0400871307
Kilpailun lääkäri Timo Klemola timo.klemola(a)fimnet.fi 0405568323
EA Timo Oinonen 0407334269
Ajanotto    EQ Timing Finland Ab 0400700823
Vara-ajanotto    Petteri Sillantaus  petteri.sillantaus(a)vhs.fi 0405444683
Talousvastaava Pirjo Hämäläinen  pirjo.hamalainen(a)vhs.fi 0405701956

Vantaan hiihtoseura    Vantaan Kaupunki   Vantaan Energia   Aktia Pankki Oyj